Svadba na kľúč


Naplánujte si svoj svadobný deň do detailov a užite si ho bez zbytočných problémov pri jeho realizácií. Zverte sa do rúk profesionálom. Kompletná svadba na kľúč.


Všetci dobre vieme že hudba a jedlo je na svadobnej hostine to najdôležitejšie. Rovnako je však dôležité dbať aj na ostatné detaily. Či už ide o zastrešenie časti organizácie svadby ako napríklad hudba na svadbu, zábava na svadbe alebo Vás zaujíma svadba na klúč, sme tu pre Vás.

Hudba na svadbu

Určite dôležitou súčasťou svadobného programu je hudba na svadbu. S výberom z našich kapiel Vám radi pomôžeme. V našom portfóliu nájdete 3 vynikajúce kapely. Ich vystúpenie na svadbe, ktoré Vám vieme ponúknuť aj v kombinácii so zohratým svadobným Djom, ktorý bude hrať presne tak, ako si to na svojej svadbe želáte.

Naše svadobné kapely na výber

Anabel band

Moderátor a starejší

Pre svadobčanov je dôležité, aby všetko klapalo tak, ako si to predstavujú, bez toho, aby s tým počas svojho svadobného dňa mali nejakú starosť. S koordinátorom/moderátorom je isté, že všetky presuny hostí budú plynulé, catering a program celkovo bude ubiehať podľa dohodnutého plánu. O to sa postarajú naši moderátori. S nami nemusíte váhať ani medzi "tradičným" a "moderným" koordinátorom svadby. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj starejšieho, ktorý dá do programu aj tradičné prvky.

Technické vybavenie na svadbu - osvetlenie a ozvučenie

Technické zabezpečenie – čo si pod tým predstaviť? Špičkový zvuk, osvetlenie a zohratý tím.

Mnoho klientov si neuvedomuje, že za svadbou na úrovni stojí aj kvalitné technické vybavenie. Či už vhodné dekoračné alebo show osvetlenie počas párty, tak aj správne vybraté ozvučenie interpretov. V neposlednom rade skúsení obsluhujúci personál. V rámci služby svadba na kľúč ponúkame vystavané balíčky technického zabezpečenia, ktoré prináležia európskym štandardom kvality a vkusu. Presnejšie informácie o technickom vybavení nájdete v sekcií zvuk & osvetlenie.

Doprava na svadbu

Pri organizácií svadieb sa často riešia presuny hostí. Ak potrebujete vyriešiť napr. presun všetkých svadobných hostí naraz, v spolupráci s našim partnerom vieme zabezpečiť špičkové autobusy Scania Irizar v počte miest 49, 53, 54, 58 a 63, ktoré garantujú nielen komfortnú, ale hlavne veľmi bezpečnú dopravu.

V rámci vlastných zdrojov na svadby ponúkame aj “shuttle service”. Doprava mikrobusom 8+1 s osobným vodičom, napr. ako kyvadlová doprava medzi dejiskom svadby a hotelom, alebo ako doprava medzi miestom konania a miestom v ktorom hostia žijú.

Priestory na svadbu a svadobný catering

Ak ešte nemáte vybratý a vybavený priestor na svoju svadbu, vieme Vám asistovať pri jeho výbere s ohľadom na vaše požiadavky. Hoci aj svadba v prírode, na zelenej lúke, kde za Vás zmanažujeme všetko potrebné. Ak vybraný priestor nemá kuchyňu, vieme pre vás zabezpečiť aj jedlo, resp. catering od popredných slovenských dodávateľov.

Fotokútik a iné

Snáď už neodmyslitelnou sprievodnou aktivitou na svadbách sú fotky. Či už ide o jednorázové polaroid fotoaparáty rozmiestnené po sále alebo o fotokútik s tématickými rekvizitami. TL-entertainment Vám okrem “magic mirror” – zrkadlového fotokútika – ako prvý na Slovensku ponúka aj nový rozmer v podobe vju360. Ide o unikátny videokútik, ktorý hostí dokáže s rekvizitami zaznamenať na krátke video z celých 360 stupňov.

Ostatné služby

Počas rokov našeho pôsobenia na svadobnom trhu a príprav svadby na kľúč sme spolupracovali s tými najlepšími svadobnými dodávateľmi. Preto vám radi poradíme s výberom a tiež sprostredkujeme spoluprácu napr. s:

 • svadobným fotograf
 • svadobný kameraman (video na svadbu)
 • dekorácie a kvety

Prečo práve my?

 • skúsení svadobní profesionáli
  • už viac ako 8 rokov robíme vaše svadby jedinečnými
 • outsourcing vs. in-house tím
  • snažíme sa všetky vaše požiadavky vybaviť z vlastných zdrojov
  • minimalizujeme komunikačný šum spoluprácou s úzkym výberom dodávateľom.
 • vyznáme sa v trendoch
  • sledujeme najnovšie trendy (s nami budete vždy “in")

“Mne ako neveste veľmi vyhovovalo, že majú vlastnú techniku, zabezpečili ozvučenie i osvetlenie, cena bola za to, čo predviedli, ešte aj nízka 🤭 a bola s nimi naozaj #silkysmooth komunikácia. 🙌 Odporúčam všetkými dvadsiatimi (aj prstami na nohách). ❤”

@sweetladylollipop - lifestyle blogger