Hudba na svadbu


Hľadáte kvalitnú hudbu na svadbu? Zohratú hudobnú kapelu spolu s profesionánym svadobným dj-om? TL-Entertainment je tu pre vás.


Naša bohatá skúsenosť z hudobnej brandže a manažovania svadby na kľúč určite prispeje ku krásnemu prežitiu vášho vzácneho dňa. Svadobná hudba neodmysliteľne patrí k pravej svadobnej zábave. Jej profesionálne prevedenie ešte zvýši kvalitu zážitkov. Prenechajte vaše starosti o hudbu na svadbu nám a my sa v tomto smere postaráme o všetko.

Hudobná skupina na svadbu aj svadobný dj!

Možno rozmýšľate nad tým, čo je lepšie – svadobný dj alebo živá hudba na svadbu? V rámci našich skúseností je najlepšia hudba na svadbu vytvorená z kombinácie obidvoch prvkov.

Živá hudba je v prevedení našich svadobných skupín plná energie a vedie hostí k aktívnemu zapájaniu sa (minimálne tancom:). Nechýba interakcia a ide v rámci svadobnej hostiny o jeden z “highlightov” večera. Kvalitný dj zasa zmysluplne vyplní ako tiché miesta (napríklad pri obrade), tak aj “vyžmýka” zo svadobčanov poslednú energiu na záverečnej diskotéke/tancovačke.

Všetko však závisí na vás. Ak sa rozhodnete iba pre kapelu, je to vaša voľba. Rovnako je tu pre vás možnosť pozvať si našu kapelu na svadbu v komornejšej akustickej zostave.

Naše svadobné kapely na výber

That's Live band
The Showtime band
Anabel band

Dj na svadbu

Veľkým problémom mnohých svadobných DJov je nepochopenie potrieb klienta a teda relácie “hrám pre seba” vs. “hrám pre ľudí”. Spolupracujeme jedine s DJmi, ktorí majú jasný proklientský prístup a teda po konzultácii vopred budú hrať presne podľa Vašich predstáv. Garantujeme, že odznie všetko čo budete chcieť na svojej svadbe počuť a tiež garantujeme, že to čo nemáte radi, sa na Vašej svadbe neobjaví.

Kompletný hudobný servis na svadbu

S TL-Entertainment budete mať na svadbe o hudbu kompletne postarané. Kvalitná živá hudba na svadbu a svadobný dj je len jednou z častí servisu, ktorý Vám ponúkame.

Svadobná hudba podľa výberu

Repertoár našich svadobných kapiel obsahuje mnohé moderné hity, ktoré môžete poznať zo súčasnej hudobnej scény posledných rokov. Rovnako svadobných hostí zaručene roztancujú rockové a iné evergreeny, ktorých kultový status preveril sám čas.

Kvalitná hudba na celý svadobný program

Okrem našich domovských kapiel Vám vieme zabezpečiť vystúpenie kohokoľvek podľa Vašich prianí. Od napríklad sláčikového kvarteta, cez cimbalovku alebo obľúbenú hviezdu ako prekvapenie. Všetko záleží od dohody, ale sme pripravení pre vás zaobstarať hudbu počas celého svadobného programu. Od obradu, cez svadobnú hostinu až po záverečnú tancovačku do rána.

Profesionálne technické zabezpečenie

Často sa stáva, že hudobná kapela Vám príde zahrať na svadbu, no nemá k dispozícií všetko čo potrebuje. Týka sa to najmä ozvučenia a celkového technického zabezpečenia. Prípadne po dohode s ňou budete musieť zariadiť tieto veci na vlastné triko. S nami tieto starosti môžete hodiť za hlavu. Hudbu od nás si viete objednať aj s kompletným technickým zabezpečením – ozvučenie a osvetlenie.