Anabel Band

Mladá krv, ktorú si zamilujete!

 

Talentovaná speváčka Anabela Mollová, ktorej korene siahajú až do ďalekej Etiópie obklopená špičkovými muzikantami slovenskej hudobnej scény. Poznať ju môžete z hudobno-zábavnej šou Milujem Slovensko z dielne RTVS. Anabel tiež môžete stretnúť ako členku známej formácie Fragile.

Energické verzie známych svetových hitov v štýle POP, Funk, Soul až po RnB a Jazz si zamilujú všetci, vrátane aj toho najnáročnejšieho klienta. V skladbách je cítiť vplyv americkej černošskej hudby a gospelu, čo robí Anabel Band v našich končinách jedinečným zážitkom pre Váš event. Okrem energických tanečných skladieb od interpretov ako Michael Jackson, Bruno Mars, Maroon5, Amy Winehouse sú v repertoári Anabel Band na výber aj komornejšie skladby od svetových legiend ako Aretha Franklin, Alicia Keys, Adele, Jill Scott a mnoho iných.

 

“Neohraničujeme sa jedným štýlom, hráme všetko, čo sa nám páči a vieme sa v tom nájsť. Síce sú to skladby, ktoré ľudia poznajú, upravujeme ich a prispôsobujeme nášmu štýlu, ktorý si zamilujete”

 

Anabel Band je zložený z piatich členov, ale Anabelu môžete zažiť aj v komornejšej zostave ako duo s vynikajúcim gitaristom a spevákom Markusom Danielom.

 

anabela band