Anabel Band

Mladá krv, ktorú si zamilujete!


Mladá krv na slovenskej hudobnej scéne zoskupená okolo talentovanej exotickej speváčky Anabely Mollovej, ktorej korene siahajú až do ďalekej Etiópie. Energické verzie známych svetových hitov v štýle POP, Funk, Soul až po RnB a Jazz si zamilujú všetci, vrátane aj náročnejšieho klienta. V skladbách je cítiť vplyv americkej černošskej hudby a gospelu, čo robí Anabel Band v našich končinách jedinečným zážitkom pre Váš event. Okrem energických tanečných skladieb od interpretov ako Michael Jackson, Bruno Mars, Maroon5, Amy Winehouse sú v repertoári Anabel Band na výber aj komornejšie skladby od svetových legiend ako Aretha Franklin, Alicia Keys, Adele, Jill Scott a mnoho iných.


“Neohraničujeme sa jedným štýlom, hráme všetko, čo sa nám páči a vieme sa v tom nájsť. Síce sú to skladby, ktoré ľudia poznajú, upravujeme ich a prispôsobujeme nášmu štýlu, ktorý si zamilujete”


Kapela Anabel je zložená z piatich stálych členov:
  • Anabela Mollová- spev
  • Remo Klačanský- klávesy, vokál
  • Patrik Klačanský- gitara, vokál
  • Daniel Griglák- bassgitara
  • Braňo Novotný- bicie


Muzikálnu Anabelu si mnohí dodnes pamätajú z jej účasti v TV show Hlas-Československa, kde sa ešte ako veľmi mladá v roku 2014 v tíme Majka Spirita prebojovala až do semifinále. Po súťaži na istý čas pôsobila ako vokalistka na živých koncertoch Igora Kmeťa ml. a tiež Anity Soul. V Anabel Band hudobnú chémiu dopĺňa Daniel Griglák, syn legendárneho slovenského basgitaristu Juraja Grigláka na basgitare, hudobné talenty, bratia Remo Klačanský na klávesoch a Patrik Klačanský na gitare, ktorí sa profesionálne venujú hudbe už od útleho veku, štúdiom konzervatória a v súčasnosti štúdiom Vysokej školy muzických umení v Bratislave a Viedni. Za bicími nástrojmi pôsobí talentovaný bubeník Braňo Novotný, ktorý sa okrem hudby venuje po vyštudovaní Vysokej školy výtvarných umení aj výtvarnému umeniu.