The ShowTime Band

Toto nie je len koncert, ale skutočná SHOW

Hudobný koncept The ShowTime Band, ktorý tvoria štyria mladí hudobníci, si zamilujete pre jeho energickosť a kvalitu. It's show time!

V playliste hudobnej skupiny TheShowtime nájdete tie najväčšie hity z tvorby svetových a slovenských autorov. Ide napríklad o súčasných POPových interpretov, ktorých pesničky poznáte z hitparád, až po nestarnúce diela ROCKových ikon minulosti.

Na Vašom evente sa budete baviť na skladby interpretov ako Ed Sheeran, Pharrell Williams, Justin Timberlake, Coldplay alebo Bruno Mars. Ak máte radi rock, určite vás strhnú piesne od The Rolling Stones, Joe Cocker, U2 a mnohých ďalších... Spievať s nami budete aj hity od IMT Smile, Richarda Mullera alebo kapely Vidiek.

Lídrom je spevák Matej Koreň, ktorého môžete poznať zo súťaže Slovensko hľadá Superstar, rôznych muzikálov a stoviek vydarených eventov. Po jeho boku stoja skúsení hudobníci Lukáš Molnár (gitara), rodák z anglického Manchestru Joe Parkinson (basgitara) a energický, večne usmiaty Lukáš Hulanský (bubeník).

Ak usporiadavate firemný večierok, ples, konferenciu, teambuilding, svadbu, narodeninovú párty, mestský festival alebo akúkoľvek inú výnimočnú udalosť, TheShowtime Band jednoznačne prekoná vaše očakávania.