That’s live band

Hudobný zážitok, ktorý vyčaruje úsmev každému!

That’s Live! predstavuje hudobnú skupinu, ktorú tvorí medzinárodný tím profesionálnych hudobníkov novej generácie.

Hlavný spev zastrešuje afroameričan Jeff Kirk(USA), doplnený Lukášom Molnárom (SVK). Basgitara je v podaní rodáka z anglického Manchesteru, Joe Parkinsona (GB) a zostavu uzatvára skvelým bubeníkom Lukáš Hulanský (SVK).

V playliste kapely That’s Live! nájdete piesne z tvorby širokého spektra svetových autorov. Hoci prevažuje hudba súčasných POPových interpretov, ktorú zaručene poznáte z rádia a svetových hitparád, repertoár siaha až po nesmrteľné diela ROCKových ikon minulosti.

Ako príklad môžeme uviesť najväčšie hity od interpretov ako sú Adele, Bruno Mars, Maroon5, Pharrell Williams, Coldplay, Ed Sheeran, Katy Perry, Robin Thicke, One Republic, Kings Of Leon. Zo starších “klasík” nechýba The Beatles, U2, Oasis alebo The Rolling Stones. Vďaka spevákovi, aký na Slovensku nemá obdoby, máte možnosť zažiť naživo aj hity interpretov ako James Brown, Cee Lo Green, Ben E. King a iných.

Svojou aktivitou skupina That's Live! už niekoľko rokov uspokojuje svojich klientov na rôznych podujatiach. Či už ide o súkromné akcie ako firemné večierky, plesy, konferencie, teambuildingy, narodeninové párty alebo verejné vystúpenia ako mestské udalosti a kluby. Vystúpenia That’s Live! ulahodia náročnejšiemu i naopak, konzervatívnejšiemu klientovi. To predstavuje výnimočný hudobný zážitok, ktorý osloví naozaj široké spektrum publika.

Hudobná skupina That's Live! je schopná poskytnúť až 120 minút čistého hrania. Dĺžka vystúpení je, samozrejme, o osobnej dohode s organizátorom – teda s vami. Každá udalosť je totiž jedinečná.

Profesionalita jednotlivých členov umožňuje vždy pružne reagovať na vaše predstavy.

Flexibilný repertoár a profesionálne hudobné prevedenie skladieb umožňujú využiť That’s Live! na energickú párty, ale tiež ako “backround music” (alebo “ambient”) – teda energická show verzus pokojná atmosféra. Pokojnejšiu atmosféru ponúkame v podobe Acoustic balíku– cajon, perkusie, sample, akustické gitary, basgitara.