Eventy

Eventy a ich organizácia

 

Potrebujete pomôcť s organizáciou Vášho eventu, svadby či programu? Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek prosbou. Svojim klientom poskytujeme “outsourcing management” až po “eventy na klúč” .

Náš tím má v prostredí eventov dlhoročné skúsenosti. Máme za sebou spoluprácu so špičkovými agentúrami v strednej európe, svetovými umelcami a eventovými subdodávateľmi.

Okrem stáleho portfólia našich produktov vieme zabezpečiť:
CATERING
HOSTESSING
DOPRAVA/TRANSPORT
INCENTIVE TRAVELING
CONGRESS TOURISM
PHOTOGRAPHY
AUDIO/VIDEO RECORDING

 

NAŠE VÝHODY: OUTSOURCING vs. INHOUSE TÍM

V oblasti svadieb na kľúč množstvo svadobných agentúr funguje na princípe tzv. “outsourcingu” – subdodávky služieb sa prenechávajú externému  poskytovateľovi. Ten požiadavky spracúva a službu dodáva podľa svojich možností. Outsourcing ale môže prerásť do situácie, kedy sa podnik stáva neúnosne závislým na externých dodávateľoch. To môže často skomplikovať komunikáciu s klientom a niekedy aj zmariť potenciálne úspešnosť svadobnej oslavy.

Ak sme my ako firma nútení niektoré služby pre vašu spokojnosť outsourcovať, úzko spolupracujeme len s ľuďmi, ktorých krédo je serióznosť, ochota a profesionalita. Z každej sféry máme za sebou spoluprácu s tými najlepšími subdodávateľmi z eventového či svadobného biznisu v rámci strednej európy. (nejako podložiť, menovať partnerov?)

Komunikácia s jedným dodávateľom zvyšuje kvalitu a znižuje náklady. Baví nás hľadať nové trendy, prekvapovať a prijímať výzvy. Máme skúsenosti, sme profesionálni, kreatívni a máme štýl.