That’s live band

Zážitok, ktorý vyčaruje úsmev každému!

 

That’s Live! predstavuje hudobnú značku, ktorú tvorí medzinárodný tím profesionálnych hudobníkov novej generácie.
Hlavný spev zastrešuje afroameričan Jeff Kirk, z USA, doplnený Lukášom Molnárom, zo Slovenska, podporený basgitarou v podaní rodáka z anglického Manchesteru, Joe Parkinson a slovenským bubeníkom Lukášom Hulanským.

V playliste That’s Live! najdete piesne z tvorby širokého spektra svetových autorov, prevažne súčasných POPových interpretov, ktoré poznáte z hitparád až po ROCKové ikony minulosti.
Ako príklad môžeme uviesť najvačšie hity od interpretov ako sú Adele, Bruno Mars, Maroon5, Pharrell Williams, Coldplay, Ed Sheeran, Katy Perry, Robin Thicke, One Republic, Kings Of Leon. Zo starších nechýba The Beatles, U2, Oasis alebo The Rolling Stones. Vďaka spevákovi, aký na Slovensku nemá obdoby máte možnosť prežiť aj hity interpretov ako James Brown, Cee Lo Green, Ben E. King a iných.

Svojou aktivitou už niekoľko rokov uspokojujú svojich klientov, či už na súkromných akciách ako firemné večierky, plesy, konferencie, teambuildingy, narodeninové párty alebo aj na verejných vystúpeniach ako mestské udalosti či kluby. Vystúpenia That’s Live! ulahodia náročnejšiemu i konzervatívnejšiemu klientovi. To predstavuje výnimočný hudobný zážitok, ktorý osloví naozaj široké spektrum publika.

Hudobná skupina je schopná poskytnúť maximálne až 120 minút čistého hrania. Dĺžka vystúpení je samozrejme o dohode s organizátorom. Každá udalosť je jedinečná.
Profesionalita jednotlivých členov umožňuje vždy pružne reagovať na vaše predstavy.
Flexibilný repertoár a hudobné prevedenie skladieb umožňuje využiť That’s Live! na energickú párty a tiež ako backround music – energická show verzus pokojná atmosféra. Pokojnejšiu atmosféru ponúkame v podobe Acoustic balíku. (cajon, perkusie, sample, akustické gitary, basgitara)